Про нас

Коротка назва: ІНВТ "Терміт"

Повна назва: Інноваційне наукове виробниче товариство з обмеженою відповідальністю "Терміт"

Розміщення: м. Київ

Детальніше про компанію: Терміт ІНВ ТОВ виробляє і реалізує різноманітне будівельне обладнання. Працюємо по всій Україні. На ринку вже більше 12 років. Компанія пропонує гнучку систему знижок і гарантує надійність власної продукції. З осені 2008 року регулярно беремо участь в різноманітних спеціалізованих виставках. На приклад, Ви могли нас бачити на Міжнародній будівельній виставці "Будівництво та архітектура".

Конкурентні переваги компанії: Являємося виробниками будівельного обладнання, отже забезпечуємо гарантію якості та післягарантійне сервісне обслуговування. Наша продукція відрізняється надійністю та високою працездатністю. До того ж, купувати у виробника завжди вигідніше за рахунок чистої реалізаційної вартості.

Послуги компанії: Виробництво бетонозмішувачів (бетономішалок) від 100 до 1000 л., розчинозмішувачів, тачок будівельних, тепловентиляторів на 2-45 кВт і настінних конвекторів. Тепловентилятори, конвектори за бажанням можна укомплектувати терморегуляторами. Також пропонуємо розчинонасоси, штукатурні станції, ємність ГММ, ємність для цементу, бадья ”Туфелька” для бетону і розчинів, кран ”Пионер”, краскотерки, редуктори, підшипники. Надаємо гарантійне і післягарантійне обслуговування. Виконуємо ремонт бетонозмішувачів всіх типів конструкцій і тепловентиляторів ”Промінь”. Завжди в наявності запчастини. Можлива оренда обладнання.

Рік створення: 1994